Programma 2018

 

De Tamme Duif.

Beringen

INKORVING

VLUCHT

REEKS

LOSSING

SPEL

INFORMATIE

Vrij 16 maart

Momignies

O + JA

Zat 17 maart

PLA + PAAL + WEST

 

Vrij 23 maart

Momignies

O + JA

Zat 24 maart

PLA + PAAL + WEST

 

Vrij 30 maart

Momignies

O + JA

Zat 31 maart

PLA + PAAL + WEST

 

Vrij 6 april

Momignies

O + JA

Zat 7 april

PLA + PAAL + WEST

 

Vrij 13 april

Soissons

O + JA

Zat 14 april

PLA + PAAL + WEST

 

Vrij 20 april

Soissons

O + JA

Zat 21 april

PLA + PAAL + WEST

 

Zat 21 april

Momignies

O + JA

Zon 22 april

PLA + PAAL + WEST

 

Vrij 27 april

Soissons

O + JA

Zat 28 april

PLA + PAAL + WEST

 

Zat 28 april

Momignies

O + JA

Zon 29 april

PLA + PAAL + WEST

 

Don 3 mei

Sourdun

O + JA

Zat 5 mei

PAAL + WEST

 

Vrij 4 mei

Soissons

O + JA

Zat 5 mei

PLA + PAAL + WEST

 

Don 10 mei

Chevrainvilliers

O + JA

Zat 12 mei

PAAL + WEST + PROV

 

Vrij 11 mei

Soissons

O + JA

Zat 12 mei

PLA + PAAL + WEST

 

Vrij 18 mei

Soissons

O + JA

Zat 19 mei

PLA + PAAL + WEST

 

Zat 19 mei

Momignies

O + JO

Zon 20 mei

PLA + PAAL + WEST

 

Don 24 mei

Sourdun

O + JA

Zat 26 mei

PAAL + WEST

 

Vrij 25 mei

Momignies

O + JO

Zat 26 mei

PLA + PAAL + WEST

 

Don 31 mei

Chevrainvilliers

O + JA

Zat 2 juni

PAAL + WEST + PROV

 

Vrij 1 juni

Momignies

O + JO

Zat 2 juni

PLA + PAAL + WEST

 

Don 7 juni

Chevrainvilliers

O + JA

Zat 9 juni

PAAL + WEST + PROV

 

Vrij 8 juni

Soissons

O + JO

Zat 9 juni

PLA + PAAL + WEST

 

 

 

 

 

 

 

Vrij 15 juni

Soissons

O + JO

Zat 16 juni

PLA + PAAL + WEST

 

Vrij 22 juni

Soissons

O + JO

Zat 23 juni

PLA + PAAL + WEST

 

Don 28 juni

Sourdun

O + JO

Zat 30 juni

PAAL + WEST

 

Vrij 29 juni

Momignies

O + JO

Zat 30 juni

PLA + PAAL + WEST

 

Don 5 juli

Sourdun

O + JO

Zat 7 juli

PAAL + WEST

 

Vrij 6 juli

Momignies

O + JO

Zat 7 juli

PLA + PAAL + WEST

 

Vrij 13 juli

Momignies

O + JO

Zat 14 juli

PLA + PAAL + WEST

 

Don 12 juli

Chevrainvilliers

O + JO

Zat 14 juli

PAAL + WEST + PROV

 

Don 19 juli

Fay-au-Loges

O + JA + JO

Zat 21 juli

PAAL + WEST + PROV

AUTO VLUCHT

Vrij 20 juli

Soissons

O + JO

Zat 21 juli

PLA + PAAL + WEST

 

Don 26 juli

Sourdun

O + JA + JO

Zat 28 juli

PAAL + WEST + PROV

KOTK

Vrij 27 juli

Momignies

O + JO

Zat 28 juli

PLA + PAAL + WEST

 

Vrij 3 augustus

Soissons

O + JO

Zat 4 augustus

PLA + PAAL + WEST

KERMIS VLUCHT

Don 9 augustus

Sourdun

O + JO

Zat 11 augustus

PAAL + WEST

 

Vrij 10 augustus

Momignies

O + JO

Zat 11 augustus

PLA + PAAL + WEST

VROUWENDAG

Vrij 17 augustus

Momignies

O + JO

Zat 18 augustus

PLA + PAAL + WEST

 

Vrij 24 augustus

Soissons

O + JO

Zat 25 augustus

PLA + PAAL + WEST

 

Don 30 augustus

Sourdun

O + JO

Zat 1 september

PAAL + WEST

 

Vrij 31 augustus

Soissons

O + JO

Zat 1 september

PLA + PAAL + WEST

TANDEMVLUCHT

Vrij 7 september

Momignies

O + JO

Zat 8 september

PLA + PAAL + WEST

TANDEMVLUCHT

Vrij14 september

Momignies

JO

Zat 15 september

PLAATSELIJK

TANDEMVLUCHT

Vrij 21 september

Momignies

JO

Zat 22 september

PLAATSELIJK

TANDEMVLUCHT

Vrij 28 september

Momignies

JO

Zat 29 september

PLAATSELIJK

TANDEMVLUCHT

 

 

 

 

 

 

Maandag 7 Mei

Hannut Leervlucht

Jonge duiven

Los op 8 Mei

 

 

Maandag 14 Mei

Isnest Leervlucht

Jonge duiven

Los op 15 Mei

 

 

Maandag 18 Juni

Hannut Leervlucht

Jonge duiven

Los op 19 Juni

 

 

Maandag 25 Juni

Isnest Leervlucht

Jonge duiven

Los op 26 Juni

 

 

VOORLOPIG VLUCHT PROGRAMMA 2018.